Záhradnícke služby

Snom každého majiteľa domu či pozemku je dokonalá, starostlivo udržiavaná záhrada. Taká, ktorej farba upokojí Vaše zmysly, ktorá Vás pozve, aby ste si v nej odpočinuli. Záhrada je tiež dôležitým architektonickým prvkom domáceho prostredia, ktoré tvorí vhodný priestor pre žiarivý trávnik, živý plot, kvetinové záhony či zoskupenia okrasných drevín.

Tento sen Vám v Imperial Green radi pomôžeme splniť. Pre Váš trávnik zabezpečíme všetko od jeho založenia po pravidelnú údržbu, rovnako starostlivo sa postaráme o zeleň i dreviny vo Vašej záhrade. Aby Vaša záhrada do detailu zodpovedala Vašim predstavám, ponúkame Vám celé spektrum záhradníckych prác.

Naše záhradnícke služby vykonávame primárne na západnom Slovensku (Bratislava, Trnava, Nitra, a okolie), nie je však problém prispôsobiť sa aj klientom z iných kútov Slovenska. Pokiaľ sme Vás zaujali, stačí, ak si vyberiete z našej ponuky a my Vám ochotne pripravíme cenovú kalkuláciu.

Kosenie trávy

Starostlivosť o trávnik

Zabezpečíme Vám komplexnú starostlivosť o Váš trávnik - od založenia trávnika výsevom, kosenia, hnojenia, prevzdušňovania vertikutáciou až po odburiňovanie trávnikov a záhonov.

Strihanie živých plotov

Údžba zelene a záhrady

Navrhneme a zrealizujeme mulčovanie záhonov a výsadbu stromov a kríkov. Poskytujeme pravidelné strihanie živých plotov a ich údržbu.

Starostlivosť o stromy, rez stromov a kríkov

Zabezpečujeme starostlivosť o stromy, výrub stromov a rez konárov. V prípade záujmu odstránime ruderálny porast zo zanedbaných pozemkov.

Cenová kalkulácia